Hippo’s Clean Cars-Detailing studio

Nano Ceramic Protect

Nano Ceramic Protect jsou produkty založeny na vysokých globálních standardech nanotechnologií, které mají 3D molekulární strukturu . Výrobky Nano Ceramic Protect jsou nejúčinnější ochrana, která si zachovává své vlastnosti i v extrémních klimatických podmínkách.

Co je to Nano Ceramic Protect?

Řada Nano Keramické Ochrany je široká škála přípravků určených na ochranu automobilů. Nano Ceramic Protect je revoluční povrchová nano ochrana povrchů laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie - nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrdzuje i atest ilac - MRA. Spojením molekul na aplikovaném povrchu Nano Ceramic Protect krystalizuje a vytváří odolnou a trvanlivou nano ochrannou vrstvu. Vysoce kvalitní výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu vozidla.

Proč je Nano Ceramic Protect nejlepší?

Nano Ceramic Protect je nejpokročilejší z keramických systémů nano ochrany aut k dispozici na trhu . Vyznačuje se vysokou životností a odolností vůči poškrábání, chemikáliím a vlivu vnějších podmínek. Nejvyšší kvalita, nejmodernější nanotechnologie, rozumná cena, výkon, rychlost a snadnost použití - pro tyto výhody si systém Nano Ceramic Protect rychle získává popularitu a důvěřu u největších auto detailingových center po celém světě. Nano Ceramic Protect je aplikován ve více než 60 zemích od Skandinávie až po Saudskou Arábii a toto číslo neustále dynamicky roste.


Nano Ceramic Protect Hard 9H

Nano Ceramic Protect Hard 9H je nepochybně bestseller ze všech našich Nano Ceramic Protect produktů. Je certifikován mezinárodní zárukou nezávislé certifikace tvrdosti 9H ilac - MRA, což dokazuje vysokou pevnost a odolnost povlaků. Tento produkt je dostupný pouze u aplikačních certifikovaných partnerů. Nano Ceramic Protect Hard 9H je určen pro dlouhodobou keramickou ochranu laků a disků - jeho funkčnost a trvácnost je zaručena na základě písemného potvrzení " servisní knižka", která je po aplikaci odevzdaná majiteli auta. Ochrana povrchů je deklarována na 3 až 5 roků - v závilosti od počtu vrstev.


Nenechte se zmást! Věřte jen profesionálům!

Jen několik produktů na světových trzích jsou certifikovány a nezávisle doloženy certifikátem tvrdosti 9H, což dokazuje vysokou kvalitu a trvanlivost ochranných nátěrů. Mnoho značek předstírá, že jejich produkty jsou keramické s extrémní výdrží ale v mnoha případech klamou své zákazníky a prodávají jiné, méně trvanlivé povlaky - například na bázy polymerů. Tyto společnosti také poskytují nepravdivé informace o tvrdosti jejich produktů, které nemají příslušné certifikáty a osvědčení.

seznam certifikovaných aplikačních center: https://www.nanoceramicprotect.cz/aplikacni-centra/ 

Převzato z: https://www.nanoceramicprotect.cz